Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Üründe herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde Yurtiçi Kargo firmasına 468765791 (MECRA HOME DEKORASYON TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ) İade kodu ile tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. İade edilen ürün tarafımıza ulaştığında ekibimizce kontrolü sağlanır ve onayı verildikten sonra ( bu işlem  1-7 iş günü sürer ) bankanıza ücret iadesi sağlanır. İptal işlemlerinde iptaliniz onaylandığında bankanıza ücret iadesi sağlanır, bankanın yoğunluğuna göre ortalama 2 gün içerisinde hesabınıza yansımaktadır.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.