Marakesh

Marakesh Beyaz Gri Yumuşak Shaggy Salon Oturma Odası Çocuk Odası Koridor Halısı 0500E

5000000000000
555,00 TL

Renk

Renk Seçiniz

Beyaz Gri

Ebat Seçiniz

80 x 150

50 x 80

120 x 180

160 x 230

200 x 290

KDV dahil. 30 gün iade hakkı
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • MARAKESH Ev Ofis Halısı

  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  Marakesh kalitemiz parlak polyester kullanılarak 50mm hav yüksekliği ve 400.000 ilme sıklığı ile saçaklı olarak Koza Halı teknolojisiyle üretilmektedir. Marakesh Shaggy saçaklı ürün olup yumuşak dokuya sahiptir. Aynı zamanda kullanım alanlarınıza göre ev veya ofisiniz de modern çizgiler yansıtacaktır.

  NASIL YAPILDI?

  Modern Koza Halı tezgâhlarında polyester kullanarak; leke direnci yüksek, uzun ömürlü, dayanıklı ve renk solmasına dirençli olarak yüksek hızlı bilgisayar kontrollü makine tezgâhlarında üretilmiştir.

  TEKNİK BİLGİLER

  -Parlak Polyester

  -50mm hav yüksekliği

  -400.000 ilme

  -Saçaklı

  -Shaggy

  -Tabanı Dökülmez

  -Canlı Renk

  KULLANIM ALANLARI
  -Oturma odası, antre, ara salon, koridor, giyinme odası, yemek odası, çekim odası (İnfluencer) ve yatak odasında kullanılabilir.

  BAKIM VE TEMİZLİK

  Halınızı günlük fırçalı elektrikli süpürge ile temizleyiniz. Çamaşır suyu, alkol vb. Kimyasallarla silmeyiniz. Kendiniz yıkamayınız, ıslak bir bez ile silip havalandırınız. Halınızı hav yatım yönüne doğru süpürünüz. Halının üzerine konan sivri, sert, ağır cisim ve eşyaları uzun süre aynı yerde bırakmayınız. Kullanılmadığı durumlarda halınızı rulo halinde rutubetten uzak ve dikey muhafaza ediniz. Direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız. Halı Yıkama ve verilen talimatlara uygun temizlenmesi gerekmektedir. Yukarıdaki nedenler ve kullanım sırasındaki lekelenmeler halınızı garanti kapsamı dışında bırakmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.