Maze Link

Maze Link Bakır Desenli Peluş Halı 7455

7455135

Renk

Renk Seçiniz

Bakır

Ebat Seçiniz

50 x 80

80 x 150

100 x 150

120 x 180

160 x 230

200 x 290

KDV dahil. 30 gün iade hakkı
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 •                                                    MAZE Ev Ofis Halısı
   

  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  MAZE kalitemiz polyester kullanılarak 10mm hav yüksekliği ve saçaklı olarak Koza Halı teknolojisiyle üretilmektedir. Maze halımız yumuşak dokuya sahip olduğu kadar kendiliğinden kaymaz tabanı mevcuttur. İster Klasik bir halı olarak dekore edin, isterseniz de spor bir halı olarak odanızın dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda kullanım alanlarınıza göre ev veya ofisiniz de modern çizgiler yansıtacaktır.

   

  NASIL YAPILDI?

  Modern Koza Halı tezgâhlarında polyester kullanarak; leke direnci yüksek, uzun ömürlü, dayanıklı ve renk solmasına dirençli olarak yüksek hızlı bilgisayar kontrollü makine tezgâhlarında üretilmiştir.

   

  KULLANIM ALANLARI
  -Oturma odası, antre, ara salon, koridor, giyinme odası, yemek odası, çekim odası (İnfluencer) , mutfak ve yatak odasında kullanılabilir.

   

  BAKIM VE TEMİZLİK

  Halınızı günlük fırçalı elektrikli süpürge ile temizleyiniz. Çamaşır suyu, alkol vb. Kimyasallarla silmeyiniz. Kendiniz yıkamayınız, ıslak bir bez ile silip havalandırınız. Halınızı hav yatım yönüne doğru süpürünüz. Halının üzerine konan sivri, sert, ağır cisim ve eşyaları uzun süre aynı yerde bırakmayınız. Kullanılmadığı durumlarda halınızı rulo halinde rutubetten uzak ve dikey muhafaza ediniz. Direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız. Halı Yıkama ve verilen talimatlara uygun temizlenmesi gerekmektedir. Yukarıdaki nedenler ve kullanım sırasındaki lekelenmeler halınızı garanti kapsamı dışında bırakmaktadır.

   

  TEKNİK BİLGİLER

  -Polyester

  -10mm hav yüksekliği

  -Saçaklı

  -Tabanı Dökülmez

  -Canlı Renk

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.