Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Gaziantep'e uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Mecra Tekstil Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün stoklara gireceği ilk tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.kozahome.com online bir alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa birden çok tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve bazı durumlarda bu ürünün stoklarda tükenmesi söz konusu olabilmektedir. Bu gibi durumlarda;

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise; en az 4(Dört), en fazla 30(Otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.