Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Tümünü Temizle

Vintage Halı Modelleri

 

Vintage kelimesiyle hayatımızın her alanında karşılaşabiliriz. Özellikle moda kategorilerinde oldukça sık karşılaşırız. Bir ürüne, eşyaya vintage denilebilmesi için belirli bir geçmişe, yaşanmışlığa sahip olması gerekir. Vintage ürünler, ünlü bir tasarımcının moda haline gelmiş bir sanat eseri olabilir. Bütün bunların yanında herhangi bir dönemi temsil edebilir.

 

 Hayatınızda nostaljiye oldukça sık yer veriyorsanız vintage ürünleri yaşam alanınıza dahil etmelisiniz. Nostalji her zaman değerli bir dekorasyon parçası olmuştur. Örneğin, vintage mobilya ürünleri ile salonunuzu dekore edebilirsiniz. Vintage mobilyalar, vintage halılar evinize nostaljik ve sıcak bir hava katacaktır.

 

 Vintage Halı Nedir?

 

 Yıllar boyunca insanlar kendilerinden önceki yaşanılan dönemlere hasret duymuşlardır. Bu hasretin sonunda vintage kavramı ortaya çıkmıştır. Vintage kelimesi modernizm arttıkça daha da önem kazanmaya başlamıştır. Bunun nedeni eski zamanlara duyulan özlemdir. Artık insanlar evini dekore ederken modern halılardan, modern desenlerden sıkılıp vintage halılara yönelmiştir.

 

 Vintage halı denildiğinde akla 30 yıldan daha eski bir zaman dilimine ait tasarım ürünler gelmektedir. Günümüzde bu kadar eski döneme ait ürünlere ulaşmak zordur. Kimi ürünler oldukça maliyetliyken kimi ürünler ise kıymetli bulunduğu için satılmamaktadır. Bazı antikacılar da vintage halı satışı yapılmaktadır. Fakat herkes bu ürünlere ulaşamamaktadır. Bütün bu sebeplerden dolayı geçmişe ait tarzda halılar üretilmektedir. Bu halılar güncel tekniklerle yeniden üretilerek vintage halı olarak daya uygun fiyatlara satılmaktadır. Bu tarz ürünleri satın alarak daha az maliyetle evinizde güzel bir gün alan oluşturabilirsiniz.

 

 Vintage Halı Nereden Alınmalıdır?

 

 Vintage halı satın almak istiyorsanız en doğru adres www.kozahome.com olacaktır. Site içerisinde oldukça fazla vintage halı çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu vintage halı çeşitleri arasında kararsız kalabilirsiniz. Modern, klasik, vintage, dış mekan, dekoratif, kaymaz taban, el dokuma halı gibi oldukça çeşit vardır.

 

 Oldukça fazla çeşit bulunan bu halıların oldukça fazla renk seçeneği de bulunmaktadır. Sadece bej, mavi, antrasit, bordo gibi klasik renkler bulunmamaktadır. Siyah kiremit, gri mavi, krem siyah, gri lacivert gibi kombine renklerde bulunmaktadır. İstediğiniz halı modelini belirledikten sonra renk seçiminde kararsız kalabilirsiniz. Renkte sınır koymayan Koza Home tamamen zevke ve göze hitap eden ürünler satışa sunmuştur.

 

 Vintage Halı Çeşitleri Nelerdir?

 

 Vintage halı çeşitleri denildiğinde akla www.kozahome.com adresi gelmektedir. Kareli, çizgili, baklava desenli ve modern karışımlı birçok vintage halı çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu vintage halı çeşitleri içerisinde en çok tercih edilen açık renkli halılardır. Çünkü eve ferahlık ve temiz bir hava katmaktadır.

 

 Vintage halı günümüzde çok popüler hale gelmiştir. Modern evleri nostaljiyle harmanlayarak güzel bir dekorasyon imkanı sunarlar.

 

 Vintage Halı Fiyatları Ne Kadardır?

 

 Vintage halı fiyatları oldukça merak edilen bir konudur. Vintage halı fiyatları zaman geçtikçe artması sebebiyle bu ürünler tercih edilmemektedir. www.kozahome.com adresi sayesinde vintage halı fiyatları korkulan bir durum olmaktan çıkmıştır. Bu adreste her bütçeye ve her boyuta uygun halı bulunmaktadır. Site içerisinde vintage halı fiyatları çok basit bir şekilde görülmektedir. Sitenin kullanımı oldukça basittir. 84 TL ve 13.991 TL aralığında fiyat belirleyerek bütçenize uygun halıları görebilirsiniz. Bu sayede vintage halı fiyatları içerisinde en uygunu karşınıza çıkacaktır.

 

 Kozahome.com’u Neden Tercih Etmeliyiz?

 

 www.kozahome.com adresi sizlere güvenle alışveriş imkanı sunmaktadır. Ödeme ve adres bilgilerinizi siteye kaydederek sürekli olarak kolay bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Ürünleri sürekli olarak güncellenmekte ve yeni çeşitler eklenmektedir. 14 gün içerisinde cayma hakkını bulunmaktadır. Ücretsiz kargo imkanı sayesinde de çok tercih edilmektedirler. En önemlisi ise müşteri destek hizmetleri size her konuda yardımcı olmaktadır.