Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum

Cesta El Yapımı Örgü Natural Dikdörtgen Amerikan Servis 32x45 4010

169,00 TL
Renk Seçiniz :
Ebat Seçiniz :

Cesta El Yapımı Örgü Kiremit / Lacivert / Mor / Natural Dikdörtgen Amerikan Servis- Sofralarınıza Sade Bir Dokunuş

  • Cesta El Yapımı Örgü Kiremit / Lacivert / Mor / Natural Dikdörtgen Amerikan Servis ile sofralarınıza sade bir dokunuş katın. Bu özel tasarım Amerikan servis, Kiremit / Lacivert / Mor / Natural rengi ve 32x45 ebatıyla sofralarınıza estetik ve rahatlık sunuyor. Canlı renkleri sofralarınıza enerjik bir sadelik katar ve dekorasyonunuza uyum sağlar. 32x45 ebatı, yemek takımınızı kolayca yerleştirmek ve kullanmak için mükemmel boyutta. Pamuk jüt örgü kalitesi ve her biri el örgüsü olan servisler, hem rahatlık hem de uzun ömürlü kullanım sağlar.

  • Minimalist tasarımıyla sofralarınıza sadeliği taşır. Canlı renk tonlarıyla, her öğünü daha özel bir deneyime dönüştürür. Günlük kullanımdan özel davetlere kadar geniş bir yelpazede kullanılabilir.

  • Cesta El Yapımı Örgü Kiremit / Lacivert / Mor / Natural Dikdörtgen Amerikan Servis işlevsel bir aksesuardan daha fazlasıdır; bu bir stil ve zevk ifadesidir. Misafirlerinize unutulmaz bir sofra deneyimi yaşatın. Bugün siparişinizi verin, şık sofralarınızın tamamlayıcısı Cesta’nın tadını çıkarın.

Not: Renkler, ışıklandırma ve monitör ayarlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

  • 30 derecede yıkanması tavsiye edilir. Ağartma yapılmamalıdır. Düşük ısıda ütülenmesi tavsiye edilir (Max 110). Kuru temizleme uygulanmamalıdır.