Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum

Hakkımızda

1960’lı yıllarda başlayan tekstil sektöründeki faaliyetimiz birçok alanda üretim çeşitliliği göstererek kilim, battaniye, jüt iplik alanında 20 yılı aşkın süre devam etti. Sonrasında halı üretimine adım atarak değişimimizi devam ettirdik ve 2000‘li yıllarda ihracat yapılanmamızı tamamlayarak sektörde adından söz ettiren firmalardan biri olduk.

Yeniden yapılanmamızla beraber marka kimliğimizi ‘KOZA’ olarak yeniledik. ‘KOZA’ halının ham maddelerinden biri olan ipekten gelmektedir. Tıpkı, tırtılın kelebeğe dönüşmesini sağlayan koza, bizim de daha kurumsal, global başarılara sahip güçlü bir şirkete dönüşmemizi simgelemektedir.

KOZA halı olarak, sonsuz renk ve desen seçeneklerimizi son teknoloji üretim hattımız ile birleştirerek her zaman daha iyisini sunmayı amaç edindik. Bu amaç doğrultusunda 50’yi aşkın ülkeye ‘KOZA HALI’ adıyla ihracat gerçekleştirdik. Genişleyen kapasitemiz ile birlikte 22.000 m2 kapalı, toplamda 51.000 m2genişliğindeki yeni fabrikamız ve 300’den fazla çalışanımızla Gaziantep 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kurumsal misyonumuzu ‘KOZA HALI’ markası ile pazar alanlarımızı genişletmek, dünya trendlerini takip ederek yenilikleri benimsemek ve daimi olarak markamızı geliştirmek olarak belirledik ve bu misyon doğrultusunda çalışmalarımıza tüm gayretimiz ile devam etmekteyiz.

Mecra Home Dekorasyon Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.  olarak 'KOZA HALI''nın yurt içi pazarlama ve satış etkinliklerini gerçekleştirmekteyiz. Fabrikanın içindeki depomuzdan direkt internet satışı yapmaktayız. 

 

İptal:

Siparişiniz hazırlanıyor konumuna geçmeden önce ürün veya sipariş iptali sağlayabilirsiniz. Hazırlanıyor konumuna gelen siparişlerde iptal sağlanamamakta olup ürün size geldikten sonra iade sağlayabilirsiniz.

İptal işlemi için üye ikonuna tıklamanız ardından siparişinizi seçerek içerisindeki bir ürün veya tüm siparişi iptal edebilirsiniz.

 

İade:

Satın aldığınız ürünleri fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 
İade etmek istediğiniz ürünü aşağıdaki kod ile ya da sadece “Gaziantep Mecra Home” bilgisini vererek size en yakın Yurtiçi Kargo şubesine gidip ücretsiz bir şekilde teslim edebilirsiniz. 
Yurtiçi Kargo İade Kodu: 468765791