Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Tümünü Temizle

El Dokuma Halı ve Kilim

 

Ülkemiz, tarihi boyunca halı ve kilim kullanımına önem verilen bir yer olmuştur. Halı ya da kilim olmayan ev neredeyse yoktur. Hatta son dönemlerde otantik kafe ve restoranlar da halı ve kilimlere yer vermeye başlamıştır. Dolayısıyla el dokuma halı modelleri ya da el dokuma kilim modelleri oldukça fazla talep görür. Ancak elbette bütçelere uygunluk açısından el dokuma halı fiyatları da merak edilmektedir. Koza Home bu açıdan hem birçok modern tasarıma sahip halı ve kilim modelleri sunar hem de bütçenize uygun seçeneklere yer verir.

 

 El Dokuma Halı Modelleri

 

 El dokuma hem halı hem de kilim modellerinde oldukça fazla tercih edilir. Yumuşacık yapısı ve makine değmeden tasarlanmış harika dokusu ile bulunduğu ortama fark katar. Koza Home ürünleri içerisinde de yer alan el dokuma halı modelleri son derece popülerdir. Yuvarlak, kare, altıgen ve elips gibi geometrik şekillerde olan modeller en çok rağbet gören modellerdendir. Aynı zamanda bej, beyaz ya da krem gibi renk tonları ile özellikle pastel renklerde tasarlanan mekânlara uyum sağlar. Hasır olarak da yer alan bu modellerin yanı sıra tek renk yerine renkli olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Bu sayede bulundukları ortama canlılık ve renk katan el dokuma halı modelleri ile siz de hem farklı hem de modern dekorasyonlara sahip olabilirsiniz.

 

 El Dokuma Halı Fiyatları

 

 Evlere, ofislere, bağ evlerine ya da diğer kapalı mekânlara ev dokuma halı modelleri almayı düşünenlerin en çok merak ettiği konu bu halıların fiyatlarıdır. El dokuma halı fiyatları elbette makine halılarına göre biraz daha fazladır. Ancak bu halıların daha uzun ömürlü ve sağlıklı olduğu göz önüne alınırsa aslında oldukça doğru bir seçimdir. Koza Home ürünleri içerisinde yer alan el dokuma halı modelleri fiyat konusunda da oldukça çeşitlidir. Bu yüzden net bir fiyat vermek zor olacaktır. Aynı zamanda belirli dönemlerde ürünlere yapılan kampanya ve indirimlere denk gelindiğinde daha uygun fiyatlara oldukça güzel el dokuma kilim modelleri ve halı seçeneklerini alabilirsiniz.

 

 El Dokuma Kilim Modelleri

 

 Günümüzde el dokuma kilim modelleri daha az olarak tercih edilir. Ancak yine de talepte bulunanlar da vardır. Kafe ya da restoranlarda özellikle eskilerin kültürünü yaşatmak ve o ambiyansı yaratmak isteyenler el dokuma kilim modelleri tercih ederler. Bu modeller yerlere konulabildiği gibi isteğe göre duvarlara asılarak da dekor elde edilebilir. El dokuma kilim fiyatları da halılara göre daha uygun olmaktadır. Tüm modeller hem modern hem de son derece hoş tasarımlara sahip olmasının yanı sıra oldukça fazla da beğenilmektedir.

 

 El Dokuma Halı ve Kilimlerin Temizliği

 

 Koza Home ürünleri içerisinde yer alan el dokuma kilim modelleri ve halıları için bir diğer merak edilen konu ise temizlikleridir. Bu tarz el dokuma kilim modelleri veya halıları makineye atmak tavsiye edilmez. Birçok kimyasal ürün ya da ilaç kullanarak da halıların renkleri ve yapıları bozulabilir. Bu yüzden arap sabunu ile yumuşak şekilde temizlemek etkili çözüm olabilir. Ancak hiç riske girmek istemezseniz, kuru temizleme hizmetlerinden yararlanarak daha sağlam ve garanti bir iş yapmış olursunuz. El dokuma halı fiyatları ve modelleri ile ilgili detaylı bilgi almak, ürünleri incelemek isterseniz Koza Home web sayfasına gelmeniz yeterlidir. Vereceğiniz siparişler kısa sürede teslimat adresinize güvenli bir şekilde teslim edilir. Aynı zamanda el dokuma halı fiyatları ve kilim fiyatlarında zaman zaman çeşitli kampanyalar da olmaktadır. Bunlara da web sitesinden ulaşabilirsiniz.