Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum

Maze Plain Ekru Kaymaz Taban Peluş Halı 19878

499,00 TL
Renk Seçiniz
Ebat Seçiniz :
                                                   MAZE Ev Ofis Halısı
 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

MAZE kalitemiz polyester kullanılarak 10mm hav yüksekliği ve saçaklı olarak Koza Halı teknolojisiyle üretilmektedir. Maze halımız yumuşak dokuya sahip olduğu kadar kendiliğinden kaymaz tabanı mevcuttur. İster Klasik bir halı olarak dekore edin, isterseniz de spor bir halı olarak odanızın dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda kullanım alanlarınıza göre ev veya ofisiniz de modern çizgiler yansıtacaktır.

 

NASIL YAPILDI?

Modern Koza Halı tezgâhlarında polyester kullanarak; leke direnci yüksek, uzun ömürlü, dayanıklı ve renk solmasına dirençli olarak yüksek hızlı bilgisayar kontrollü makine tezgâhlarında üretilmiştir.

 

KULLANIM ALANLARI
-Oturma odası, antre, ara salon, koridor, giyinme odası, yemek odası, çekim odası (İnfluencer) , mutfak ve yatak odasında kullanılabilir.

 

BAKIM VE TEMİZLİK

Halınızı günlük fırçalı elektrikli süpürge ile temizleyiniz. Çamaşır suyu, alkol vb. Kimyasallarla silmeyiniz. Kendiniz yıkamayınız, ıslak bir bez ile silip havalandırınız. Halınızı hav yatım yönüne doğru süpürünüz. Halının üzerine konan sivri, sert, ağır cisim ve eşyaları uzun süre aynı yerde bırakmayınız. Kullanılmadığı durumlarda halınızı rulo halinde rutubetten uzak ve dikey muhafaza ediniz. Direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız. Halı Yıkama ve verilen talimatlara uygun temizlenmesi gerekmektedir. Yukarıdaki nedenler ve kullanım sırasındaki lekelenmeler halınızı garanti kapsamı dışında bırakmaktadır.

 

TEKNİK BİLGİLER

-Polyester

-10mm hav yüksekliği

-Saçaklı

-Tabanı Dökülmez

-Canlı Renk